Із Броварів до Києва запустять нову електричку

Ігор Сапожко повідомив, що між Києвом та Броварами планують запустити електричку, для якої збудують нову залізничну платформу неподалік від центру міста

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на сторінку Ігоря Сапожка у Facebook.

Для реалізації проєкту Укрзалізниця планує повністю модернізувати вісім поїздів, кожен із яких матиме 10 вагонів. Перший та останній вагони обладнають спеціальними платформами та місцями для людей з інвалідністю. Також нові вагони будуть зручними для велосипедистів.

Планується, що електричка курсуватиме від нової платформи, яка буде збудована поблизу стадіону “Спартак”. Таке місце розташування обрали невипадково, адже станція буде знаходитися в пішохідній доступності від центру, Масиву та району Ярослава Мудрого-Грушевського. 

Щодо напрямку та кінцевої точки маршруту в Києві, наразі є дві пропозиції: через станцію Дарниця сполучити Бровари з Центральним залізничним вокзалом або прокласти маршрут в напрямку станції Почайна. 

Найближчим часом на офіційному веб-сайті буде оголошено публічне обговорення оптимального маршруту та зручного графіку руху для броварчан. 
моя Київщина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *