Стадіон у Ніжині може стати госпіталем для прийому хворих на COVID-19

Колонія у Прилуках, стадіон «Юність» у Чернігові та стадіон у Ніжині можуть стати госпіталями для прийому хворих на COVID-19. Там прийматимуть хворих у тому випадку, коли всі ліжкомісця у лікарнях області будуть зайняті повністю. Про це Суспільному повідомив начальник управління здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш.«У Прилуках у нас є законсервована колонія. В Ніжині і Чернігові ми розглядаємо спортивні споруди. Це стадіони, які мають великі зали і можливість розміщення до 150-200 осіб, але знову виникають питання дооснащення і роботи саме персоналу. В нас є бачення, яка кількість буде ліжок і ми формуємо цю заявку у міністерство охорони здоров’я, аби їх долучили до плану. 
У нас у підпорядкування є також два санаторії і ми також розглядаємо їх як об’єкти де можна розташовувати 50-80 ліжок. Але я наголошує, ми будемо використовувати ці приміщення які зараз є», – сказав Гармаш.

Він додав, що у разі повної завантаженості лікарень хворими на коронавірус у Чернігові розглядають можливість відкрити ще 200 ліжкомісць.
«Є плани амбітні з відкриття 100 ліжок на території обласної лікарні, це споруда колишнього центру ветеранів війни. І в нас є вже можливість розгорнути ці 100 ліжок. Єдине, що зараз йде до оснащення кисневими точками, аби ці 100 ліжок були забезпечені кисневою підводкою. Зараз госпіталізація хворих заборонена, і тому ми цю установу будемо використовувати саме для надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19

Ми розглядаємо можливість розгортання ліжок і в центрі радіозахисту. Там також не здійснюється планова госпіталізація, але після того як він буде оснащений кисневою підводкою», – розповів начальник управління здоров’я облдержадміністрації.
Фото з мережі

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *