Саакашвілі закликав українських підприємців записувати відеозвернення з викладенням проблем і обіцяє їх всі проаналізувати

Голова виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеіл Саакашвілі закликав українських підприємців повідомляти йому про свої проблеми у веденні бізнесу шляхом розміщення відеороликів у соцмережах з хештегом #говоритьбізнес, які він обіцяє всі вивчити і на їх підставі ініціювати законодавчі, адміністративні та інші зміни.

“Хочу звернутися від імені Національної ради реформ до всіх підприємців України … починаючи від малого підприємства, закінчуючи великим бізнесом … Надсилайте конкретні речі – не загальні “навколо” і “близько” – конкретно: що Вам заважає, що потрібно міняти в законодавстві, що потрібно міняти в щоденній практиці, як приборкати свавілля чиновників Податкової, Митної (служб – ред.) і так далі”, – сказав Саакашвілі в своєму відеозверненні, опублікованому на його сторінці в Facebook.

“Надсилайте на “говорить бізнес”, хештег #говоритьбізнес” – це буде на вашій сторінці, краще на мою надсилайте – завдяки хештегу ми вас знайдемо. Я вам обіцяю: кожне відео – я хочу, щоб ви записали відео – буде уважно нами переглянуто і головні речі будуть доведені до президента і до інших органів влади”, – додав він.

За словами Саакашвілі, президент України Володимир Зеленський, який створив Нацраду реформ, готовий обговорювати проблеми українських підприємців “як мінімум раз на тиждень, змінювати цю систему, яка всім набридла”. “Для цього нам потрібні ваші позиції. Я хочу знати, що вам заважає”, – сказав глава виконкому Нацради реформ.

Саакашвілі зазначив, що українські підприємці “борються зі щоденними проблемами, свавіллям податкових органів, несправедливістю, бюрократією – всім тим, що дошкуляє, вбиває в Україні бізнес, економіку і взагалі державність в останні 30 років”.

https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/videos/1287164381477097/

Рубрика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *