За добу двоє ніжинців померли від коронавірусу

За добу на Чернігівщині коронавірус виявили у 189 жителів області.

Більшість хворих у Чернігові – 77.

У  Срібнянському районі – 25 хворих, у Семенівському – 21, у Сновському – 18, у Чернігівському – 17, у Козелецькому – 11, у Носівському – 10, у Ніжині та районах: Городнянському, Ніжинському й Талалаївському – по два, у Прилуках та Борзнянському районі – по одному. З них дев’ятеро госпіталізовані.

З підтвердженим діагнозом COVID-19 у Сновському районі померла 72-річна жінка, у Ніжині – 64-річна та 58-річна жительки, у Прилуцькому районі – 70-річний чоловік.

За минулу добу в Чернігівській області ще 173 пацієнти одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 22 особи, у Корюківському – 15, у Ніжині – 13, у Козелецькому та Ріпкинському – по 11, у Новгород-Сіверському та Чернігівському – по 9, у Прилуках, Варвинському і Носівському районах – по 8, у Борзнянському та Ніжинському – по 7, у Коропському та Сосницькому – по 6, у Менському, Семенівському та Сновському – по 5, у Бахмацькому, Прилуцькому та Ічнянському – по 4, у Куликівському і Талалаївському – по 3. З них 27 хворих перебували у лікарнях.

Фото з мережі

Високий Вал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *