Записуйтесь до репетиторів та вступайте у ВНЗ

В умовах пандемії, коли якість освіти виходить на другий план люди більше стають цікавитись індивідуальним навчанням. Останнім часом два мої учні перевелись на індивідуальне навчання.

Впевнений, що ще пройде трохи часу і більшість людей буде шукати репетитора своїй дитині. Адже, всі хочуть в перспективі бачити своє чадо студентом рейтингового вузу України чи Європи.
Постає питання як обрати приватного вчителя?

Я б радив скористатись спеціалізованим сайтом по пошуку репетиторів, почитати відгуки, переглянути дипломи та сертифікати, часто навіть сайти тестують викладачів по профільним предметам і ставлять в анкеті відповідну позначку. Є ще варіант «сарафанне радіо», щось типу краща подруга мама п’ятикласника радить людину для підготовки до ЗНО своїй дитині. Тут не завжди можна вгадати і досягти поставленої мети. Навіть, якщо людина вам багато обіцяє теж варто задуматись. Оскільки навчання це двосторонній процес.
Я, в свою чергу теж працюю з дітьми та студентами біля 15 років.

Зараз, записатись до мене на урок буває проблематично через завантаженість, так як навчальний рік в самому «розгарі». Тому відразу кажу день та час. Це може бути і 07.00 і 20.30 так щоб було зручно мені та дитині. З приводу вартості, вже три роки не підіймав, і вона становить всього 300 грн/год як онлайн так і традиційні класичні заняття в місті Києві.
Для запису на заняття пишіть на електронну адресу tkachenko45555@gmail.com мету занять та клас і Вам перетелефонують.


Євген Ткаченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *