Депутат ніжинської міськради Андрій Гомоляко підняв на сесії важливі питання: про стерилізацію безхатніх тварин, про сантехніку в ЗОШ № 15 та залиття катків

На 4 черговій сесії Ніжинської міської ради VIII скликання, яка відбулася 24.12.2020 депутат Андрій Гомоляко підняв декілька важливих для ніжинців питань:

“1. Скільки було витрачено коштів за останній рік на стерилізацію безпритульних тварин та на які організації?

2. Питання неякісного ремонту в сан. вузлах ЗОШ № 15. На цей час в школі немає басейну, але ми щодоби витрачаємо по 11 кубів води. Тобто немає басейну, але є водоспади в туалетах. Причиною може бути неякісна сантехніка, яка встановлена. Внаслідок, зранку до ночі цілу добу ллється вода. Ми багате місто: 100 тисяч гривень на рік ми витрачаємо на воду у 15-ій школу. Станіслав Миколайович (Кропив’янський) чому після завершення ремонту встановлюється дешева та не надійна сантехніка?

3. Закінчується навчальний процес у закладах міста Ніжина і наші діти підуть на канікули, тому я дуже прошу вирішити питання з приводу заливання катків. Адже, поки батьки перебувають на роботі, дітки опиняться в річці Остер на ковзанах або в наших озерах, які є не захищені та не призначені для катання. Це мінімальна копійчина”, – говорить Андрій Гомоляко.

По цим питанням міський голова дав відповідні доручення.

Євген Ткаченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *