В. Корман: «всі центральні дороги в Ніжині без ожеледиці»Фото

Сьогодні в групі Стоп Рагу з’явився пост про ожеледицю. Пост був опублікований зі сторінки Наташи Циби:

“Привет друзья, 42 года живу в Нежине а такой фигни ещё не видел вся Кировска и окрестности покрыты льдом, ждал сутки никакого движения, ходить невозможно. Хочется посмотреть в глаза тем пе..хам которые голосовали за ГОондолу, где та гоп команда на фотках которая парилась на всем, ну да они получили зарплату 25-30 тысяч и сидят по норам. мне трудно себе представить что такое было бы возможно при Приходько, или даже при Линнике. Это гребаное позорище, ходить невозможно. Наверное наш песок пошол на гондолын подарок шарик за 650 тысяч, а соль ушла на бассейн на котором наварились суки как упыри. Наверное все мысли о том как положить мылый бизнес, украсть очередной кусок земли под грёбаный эпицентр. Я понимаю,киевляне выбрали тупого двухметрого хруща, а мы кого выбрали,и это только начало… “

Пост набрав біля 200 коментарів. Люди, в основному, обурювалися ожеледицею та роботою відповідних служб, інші – з розумінням віднеслись до такого природнього явища, мовляв,по всій Україні таке і Ніжин не вийняток.

Ми вирішили поспілкуватись з приводу цього з Начальником КП «Виробниче управління комунального господарства» Ніжинської міської ради Чернігівської області, а також діючий депутатом ніжинської міської ради Корманом Владиславом Адольфовичем.

“Спочатку хотілось би сказати, що ми працюємо на дорогах і тротуарах в центральній частині міста. Квартали, прибудинкові території це не наша зона відповідальності. 3 дні люди працювали в дві зміни і при цьому жодної з проїжджих доріг не було в ожеледиці. Більшість тротуарів міста абсолютно проїжджі, половина очищена від льоду механізованим шляхом щіткою, можливо, десь є сніг але без ожеледиці. Підприємство забеспечене сольовою сумішшю повністю. Там йдуть коментарі про те, що не вистачає чогось, то люди просто не володіють ситуацією. Ми працюємо вночі дві зміни і днем, і, при, чому це одні і ті ж люди. Працівники вже третю добу спали всього 5-6 годин, то ніхто цього не бачить. Основна проблема, на яку ніхто не хоче дивитися, це те що всі підприємці біля своїх організацій мають самі прибирати. Наприклад, взяти вулицю Московську, центр міста,якби кожен підприємець виконав цю функцію, то проблем би не було.
А фотографії, які викладають у соціальних мережах вважаю некоректними, тому що майже всі фото нічні. Якщо починається дощ, і протягом 15-20 хвилин опускається температура, то знову з’являється ожеледиця. 30 двірників охопити одночасно всі вулиці і всі тротуари за 5 хвилин не можуть. Зараз в центральних частинах міста, всі дороги, які являються логістичними без ожеледиці, навіть, там де, не ходять автобуси. Що стосується тротуарів, то тут 95% очищено(100% гарантії лише Бог дає). Це передусім вулиці Шевченка, Незалежності, Московська, Батюка та інші прохідні вулиці посипані та зняті механізованим шляхом сніг чи ожеледь. В мене люди в ніч чистили, починаючи з п’ятниці, з п’ятниці на суботу, з суботи на неділю, з неділі на понеділок і тільки по відпускав людей, які з 12 ночі працювали. Для того щоб вони годин до 6-7 трохи погрілися, тому що дощ іде весь час, а люди чистять. Навіть, їм по два комплекти курток видав. ми маємо розуміти, що це стихійне лихо і ми всі маємо підходити до цього з зрозумінням. А з висоти якогось поверху подивитись у вікно і сказати, що ми платимо за вивіз сміття, то ви нам винні, то це легко.
Також, зазначу, зверніть увагу на ті фото з ожеледицею, які скидають, наприклад, людина викладає фото в нічний час, знизу, де на зеленій зоні стоїть ожеледиця, хоча на фото видно, що тротуар очищений.

Я сьогодні взяв довідку у поліції, з приводу кількості ДТП- ні одного. Це мабуть говорить про якість доріг.», – говорить Владислав Корман.


Євген Ткаченко

Деякі фото, які надіслали ніжинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *