Віталій Кубрак на сесії підняв важливе для ніжинців питання

На 4 черговій сесії Ніжинської міської ради 24.12.2020 депутат Віталій Кубрак підняв важливе для Ніжина питання:

“На вулиці Авіації в місті Ніжині розташована трансформаторна підстанція. Вона належить міському комунальному підприємству і знаходиться в аварійному стані, тим більше один з будинків на тимчасовій схемі підключений. Знаю, що минуле скликання про передачу цієї підстанції до обленерго не прийняло. В міській раді немає комунального підприємства, яке б обслуговувало дану підстанцію, відповідно провело б капітальний ремонт і нову лінію. То ж хто обслуговує ту підстанцію? Чи буде передана ця підстанція в обленерго, тому що від цього страждають мешканці міста Ніжина. Що робиться на сьогодні по цій тематиці?”

На дане питання відповів директор “УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ” Анатолій Кушніренко:

“Ця підстанція знаходиться на балансі управління ЖКГ. У 2016 році управлінням було подано проєкт рішення, але депутатами не підтримано, тому що в ньому передбачалась передача цього майна із державною часткою. Обленерго на той час, який знаходиться в місті Ніжині не прийняли. Тобто вони можуть забрати цю підстанцію, але без державної частки, то вона буде у них на балансі та на обслуговуванні. На сьогодні, якщо якась поломка, ми закупляємо запчастини та ремонтуємо. Тому, так, сьогодні вона нічия(міської влади), але обслуговувати я не маю права”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *