Євген Ткаченко: Я йду в депутати, щоб зробити Ніжин краще

*ІМІДЖ

Про це зазначає Євген Ткаченко на своїй сторінці у фейсбук. Математик йде від політичної партії “Батьківщина”. Його можна підтримати, голосуючи за вище зазначену партію та за Євгена, який буде під номером 2. Проголосувати за Ткаченка зможуть жителі наступних вулиць міста Ніжина: вул. Липіврізька, 50А, вул. Березанська: 9–157Б; вул.Журавська, вул.Зикова, вул.Івана Горбачевського, вул.Карбишева, вул. Ковалівська, вул. Л. Толстого, вул. Лесі Українки, вул. Липіврізька, вул.Микола Петровського, вул.Нахімова, вул. Редькінська, вул.Трудова, вул.Тургенєва, вул.Чайковського, вул. Шепелівська, вул.Шолом Алейхема, пров.Будівельний, пров. Дорожний, пров.Липіврізький) вул.Московська, 54, вул.Академіка Амосова, вул.Московська: 21А, 37, 42–46, 48–54 к.2, 56, 72; вул.Широкомагерська: 1–51, 57, 59, 61–61А, 63, 67, 69, 71, 73–75, 79;) вул.Чернігівська, 128, вул.Борзнянський шлях, вул.Гвардійська, вул.Георгія Полуботка, вул.Добросусідства, вул.К. Лібкнехта, вул.Корольова, вул.Космонавтів: 1–41, 42А; вул.Лермонтова, вул.Матросова, вул.Московська: 54А–54Г, 58–64А, 66, 70, 74–136; вул.Пантелеймона Куліша, вул.Рильського, вул.Чернігівська: 36–39, 41, 43–126А; вул.Ю. Брюховця, пров.Донський, пров.Липневий, пров.Лікарський, пров.Малий, пров.Новий, в/ч А1348вул.Богуна: 1–1 к.2; вул.Бузкова, вул.Воздвиженська: 3А; вул.Гетьмана Мазепи, вул.Горького, вул.Графська, вул.М. Катан, вул.Набережна, вул.Панфілова, вул.Сєченова, вул.У. Громової, вул.Чернігівська: 1–35, 40, 42; вул.Шевченка: 1; вул.Яворського, пл.Гоголя, пл.Івана Франка, пров.Інститутський, пров. Кільцевий, вул.Космонавтів, 90, вул.Космонавтів: 42, 42/1–90; вул.1-а Лінія, вул.2-а Лінія, вул.3-я Лінія, вул.4-а Лінія, вул.5-а Лінія, вул.6-а Лінія, вул.Московська, 21 Центральна міська лікарня імені Миколи Галицького, вул.Академіка Амосова, 1.

“Рішення йти в депутати в душі зароджувалося вже давно. Адже, хочеться бачити Ніжин інвестиційно привабливим, чистим та зеленим містом. В цьому році самовисуванцем йти не можна, тому обрав єдину надійну команду. Адже, керівника ніжинського партійного осередку знаю та поважаю дуже давно. Саме в нього багато чого навчився і вірю, що разом з ним та командою збудуємо в Ніжині басейн, щоб ніжинці були здорові, зробимо маленькі міні парки(громадські простори), жителі міста не мають сидіти вдома. Зробимо так, щоб в ніжинців було бажання пройтись пішки, насолоджуючись красою міста, комунікувати один з одним, а не їхати в брудній маршрутці чи шкідливій автівці…

Своєю чергою проєкт Стоп рагу як був незалежний, так і залишиться. Тільки в разі, якщо я пройду в ніжинську раду візьмемо в проєкт модераторів з діаметрально протилежними поглядами, щоб було цікавіше та кут огляду був ширше. Якщо не пройду, то нічого не зміниться в порівнянні з сьогоденням: проєкт буде розвиватись та радувати оточих, а єдина надійна команда має вектор розвитку і досягне успіху”, – про це написав на своїй сторінці у фейсбук Євген Ткаченко.

Анастасія Разумєйко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *