У Львові тепер немає вихідних

До кінця листопада заклади харчування Львова можуть працювати в суботу та неділю у звичному режимі, бо у місті тепер немає вихідних

У Львові не вводитимуть карантин вихідного дня. Виконавчий комітет мерії скасував вихідні дні для закладів харчування й спортзалів. 

Про це у фейсбуці повідомив мер міста Андрій Садовий.

Мер міста розповів, що до кінця листопада заклади харчування можуть працювати в суботу та неділю у звичному режимі, бо у місті тепер немає вихідних.

«До 30 листопада субота та неділя на території Львова оголошені робочими днями для закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів та ринків. Це означає, що у Львові неможливо запровадити карантин вихідного дня, бо в нас немає вихідних. Люди мають право на працю», – заявив Садовий. 

Міський голова додав, що якщо хтось намагатиметься заважати працювати львівським закладам харчування, потрібно показати рішення виконкому про скасування вихідних у місті та звернутись на гарячу лінію за телефоном 1580. У вихідні дні на гарячій лінії Львова дзвінки прийматимуть юристи мерії, які допоможуть врегулювати усі конфлікти.

главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *