Українська сторона вимагає розведення військ на Донбасі на чотирьох напрямках

Україна хоче провести розведення сил поблизу Авдіївки, Новоселиці Другої і в районі пункту пропуску “Гнутове”.

Представники України в Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на сході України запропонували чотири нові ділянки для розведення сил на Донбасі. Про це повідомляє “Громадське“.

Як повідомляється, українська сторона наполягає на розведені в районі залізничного мосту в Станиці Луганській, поблизу Авдіївки, Новоселиці Другої та в районі пункту пропуску “Гнутове”.

У свою чергу, російська сторона наполягає на розведенні сил в районі населених пунктів Щастя, Веселогорівка, Розсадки, Гнутове і Широкіне, а також поблизу Авдіївки.

Нагадаємо, “Вибори можна проводити тільки тоді, коли кордони держави перебувають під її повним контролем або контролем міжнародних спостерігачів”.

З огляду на досвід інших держав і результати доповіді експертів, вибори на Донбасі можна проводити тільки тоді, коли кордони держави перебувають під її повним контролем або контролем міжнародних спостерігачів. Про це заявила українська сторона Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі, повідомила 16 січня в Facebook прес-секретар представника України в ТКГ Дарка Оліфер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *