Телеканал відсторонив від роботи ведучого через жарти про українську мову

В ефірі цього телеканалу немає програм російською мовою.

Телеканал «Київ» відсторонив свого ведучого В’ячеслава Соломка від ефіру через відео з жартами про українську мову, повідомляє Радіо Свобода.

«Усі ці відео були розміщені тільки на власній сторінці в TikTok В’ячеслава Соломки. Також повідомляємо, що вони не були розміщені на сторінці телеканалу «Київ». Оскільки відео було записано в офісі телеканалу «Київ», а на одному з них фігурувала продюсер програми «Київ. Ранок» Наталія Дубовик, ми вважаємо за потрібне вибачитися перед усіма, кого могли образити ці записи», – заявили на телеканалі «Київ».

На телеканалі вважають недоречними невдалі жарти щодо української мови «в умовах гібридної інформаційної війни, а також військової агресії на Донбасі, яку веде Російська Федерація проти України».

«Ми також усвідомлюємо негативну моральну сторону цих відеозаписів. Зняті кадри зачіпають чутливу тему для багатьох українців і можуть трактуватися двозначно, що повинен був передбачити автор відео. Тому поки В’ячеслава Соломка відсторонено від ведення ефіру. В інформаційній політиці наш мовник чітко дотримується виключно проукраїнської позиції», – додали в «Києві».

Там відзначили, що в ефірі телеканалу «Київ» немає програм російською мовою.

На телеканалі «Київ» повідомили, що на своєму Facebook автор вибавився і запевнив, що не хотів зачепити почуття людей. Це повідомлення в публічному доступі на сторінці Соломки відсутнє, зазначає Радіо Свобода.

Лентаюа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *