Суд відмовив меру Черкас у задоволенні позову до Зеленського

Печерський районний суд Києва відмовив у задоволенні позову про захист честі і гідності мера Черкас Олександра Бондаренка до президента України Володимира Зеленського, повідомляється в рішенні суду.

“Відмовити в задоволенні позову особи 2 до президента України особа 3 про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення компенсації моральної шкоди в повному обсязі”, – йдеться в рішенні суду.

У рішенні сказано, що апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 30 днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення.

Як зазначається, виходячи з викладеного, суд дійшов висновку, що висловлювання відповідача не містять завідомо неправдивої інформації і надмірності оціночних суджень, а також підстави кваліфікувати його слова, як представлену в брутальній, принизливій чи непристойній формі, оскільки оспорювані фрази президента виражають його особисте, суб’єктивне ставлення до можливості мати ділові, дружні або інші відносини з посадовою особою, яка, на думку Зеленського, неналежним чином виконує свої обов’язки, як наслідок суб’єктивної, критичної оцінки публічної діяльності такої особи президентом. Також до забезпечення народовладдя, як умови лібералізації країни, навіть у разі, коли електорат обирає на публічну посаду людину з неналежними, на переконання президента, для цього якостями.

Як повідомлялося, 27 травня міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звернувся до суду з позовом про захист честі і гідності проти президента України Володимира Зеленського.

20 травня Зеленський, кажучи про мера Черкас, сказав, що “за один стіл з такими бандитами не сяде”.

Інтерфакс Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *