Створена петиція: “Вимагаємо дій щодо виходу Ніжина з ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ Карантину!”

На сайті місцевих петицій створена нова: “Вимагаємо дій щодо виходу Ніжина з ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ Карантину!” Можливо, в авторки були проблеми з інтернетом чи технікою, тому що створено декілька ідентичних петицій.
Підтримати їх можна, натиснувши нижче:

Петиція 1

Петиція 2

Петиція 3

Автор петиції Козирєва Марина Петрівна.

Текст петиції:

“Вимагаємо скликання позачергової сесії “!
Проблема COVID не надумана, вона небезпечна, актуальна, та потребує швидкого адекватного реагування на виклики, що пов’язані з нею кожного дня.
Прикро, що Ніжин не оминула ця проблема яка нанесла втрати економіці міста, бізнесу, кожній родини і вже призвала, до людських втрат.
По суті, єдиною і безумовною підставою внесення м.Ніжина до червоної карантинної зони став брак кількості ліжкомісць відведених для лікування на COVID-19.
На базі м.Ніжина було створено госпітальний округ до складу якого було також включено Ніжинський, Носівський, Бобровицький, Бахмацький, Борзнянський райони із загальною кількістю населення більше ніж 240 тисяч. За нормативами на таку кількість мешканців повинно бути обладнано більше 700 місць.
Виникає логічне питання, чим керувалася місцева влада виділяючи на 240 тисяч населення госпітального округу 100 ліжкомісць?
Якщо б Ніжинська міська влада опікувалась питаннями безпеки, медицини і комфорту для жителів міста, а не заклеюванням своєю політичною рекламою бігбордів, то громада б не мала обмежень червоної зони карантину.
Громада міста Ніжина вимагає : термінового скликання позачергової сесії Міської ради та збільшення кількості ліжкомісць для хворих на Covid 19.
Вирішення цього питання – в ваших повноваженнях!!!

Нагадуємо, що мешканці міста позбавлені можливості користування громадським транспортом, відвідуванням освітніх та соціальних закладів, конституційно гарантованого права на працю, тільки тому, що хтось просто не виконав свою високооплачувану роботу.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *