“Переплутали з крадієм”: у київському супермаркеті на Оболоні охорона побила чоловіка

Поліція відкрила кримінальне провадження стосовно охоронців за легкі тілесні ушкодження.

У київському супермаркеті на Оболоні охорона побила чоловіка, який прийшов купити молоко. Чоловік повідомив, що співробітники магазину запідозрили його у крадіжці пачки масла.

Про цей випадок Юрій Солоха написав у Facebook.

“Я зайшов купити молоко. Взяв молоко, підійшов на касу, оплатив і забрав решту. Мене за спиною покликали фразою “молодий чоловіче”. Коли я повернувся, ззаду підбігли ще три людини і заламали мені руки, і один з цих людей зробив підсічку за ногу і штовхнули мене так, що я впав обличчям на підлогу. Один з цих людей присів біля мене з лівого боку і поклав мою ліву руку долонею вгору собі на коліно з погрозами зламати руку, якщо я буду чинити опір”, — описав події автор посту.

Юрія звинуватили в тому, що він вкрав вершкове масло. Охоронці сказали, що у них є відео, яке доводить факт крадіжки.

Пізніше з’ясувалося, що охорона помилилася.

В Оболонському управлінні поліції Києва підтвердили факт побиття чоловіка охоронцями супермаркету і додали, що відкрили кримінальне провадження.

“Охоронці супермаркету затримали чоловіка, бо їм здалося, що він схожий на підозрюваного, який нещодавно здійснив крадіжку. Вони його затримали, застосувавши силу, а коли у кімнаті охорони подивилися відео, зрозуміли, що то різні люди, і відпустили його. Чоловік прийшов до поліції і написав заяву про побиття. Поліція відкрила провадження за статтею 125 КК України — це легкі тілесні ушкодження”, — розповіла нам пресофіцерка Оболонського управління поліції Києва Діана Шутько.

ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *