На Чернігівщині вперше за 50 років ремонтують дорогу Ніжин – Прилуки

На Чернігівщині вперше за півстоліття ремонтується дорога Ніжин – Прилуки, де оновити планують усі 75 км.

За інформацією, на трасі Ніжин-Прилуки (це ділянка траси Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин) проводиться поточний середній ремонт із підсиленням основи. Нове покриття влаштовується на відрізку протяжністю 75 км. Окрім проїзної частини, ремонтуються також:

мости, укріплюються узбіччя, робляться з’їзди до населених пунктів.

Нині роботи ведуться у Прилуцькому районі.

Ремонт траси стартував на початку липня й на сьогодні оновлено вже понад 11 км. Висота нового покриття – майже 40 см, половину якого складає основа з органомінеральної суміші. Така технологія дозволяє підряднику давати гарантію на 10 років, хоча зазвичай при середньому ремонті гарантія удвічі менша.

Ремонтує дорогу ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство “Автострада”. Контракт з ним підписаний на 2 роки. Більшу частину роботи (ремонт майже 50 км) підрядник планує зробити  цьогоріч. Загальна вартість проєкту – 1,4 млрд грн.

Довідка

Програма «Велике будівництво» передбачає масштабну розбудову інфраструктури України, стартувала в Україні з 1 березня і включає майже 380 об’єктів. Очікується, що в її межах буде відремонтовано 4 тисячі кілометрів доріг державного значення, на що передбачено понад 85 млрд грн. Також цього року в Україні мають побудувати чи реконструювати 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів і придбати 100 шкільних автобусів.

шо там

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *