Макрон не розмовляє з Путіним після інформації про різанину в Бучі

Також він пояснив, чому не поїхав до Києва, як інші європейські лідери.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що його діалог із президентом Росії Владіміром Путіним зупинився після того, як стало відомо про масові вбивства російськими військовими в Україні. Про це повідомляє Reuters.

“Після різанини, яку ми виявили в Бучі та інших містах, війна набула іншого оберту, тому з того часу я більше не розмовляв із ним безпосередньо, але я не виключаю, що зроблю це в майбутньому”, – заявив Макрон в ефірі телеканалу France 5.

На запитання про те, чому він не наслідував інших європейських лідерів і не поїхав до Києва, Макрон сказав, що демонстрація підтримки не потрібна після вторгнення Росії в Україну 24 лютого.

“Я повернуся до Києва, але я поїду туди, щоб привезти з собою щось корисне… бо очевидно, що мені не треба їхати туди, щоб показати підтримку”, — прокоментував свої дії Макрон, додавши, що розмовляв з початку війни 24 лютого з президентом України Володимиром Зеленським близько 40 разів.

Нагадаємо, президенти Естонії, Латвії, Литви та Польщі відвідали Бородянку. Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що  жорстокі воєнні злочини, вчинені російською армією, не залишаться безкарними.

Підготував/ла : Таїсія Ястремська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *