Три прості звички, які можуть зруйнувати стосунки: чого краще уникати

Іноді люди роблять помилки у стосунках, діючи при цьому тільки з кращих мотивів. Проте все виходить з точністю навпаки. Універсального рішення проблем не існує, але деяких помилок таки легко можна уникнути.

► Прагнення до ідеалу

Бажаючи стати досконалими для свого обранця, дівчата йдуть на багато: вчаться розбиратися у футболі, дізнаються більше про зимову рибалку або відмовляються від власних захоплень. Про це розповіло видання Elle.

Парадокс в тому, що часом зайва старанність тільки дратує, а все “готове” позбавляє мотивації щось робити для стосунків. Оскільки приводів для претензій чоловік не знаходить, то починає злитися без особливих ​​причин.

► Тотальний контроль

Щовечірній перегляд його френдстрічки в соцмережах з неодмінними питаннями: “Хто це так посміхається поруч з тобою на фото?”, потік смс, коли він просто відправився в бар з друзями, безперервні дзвінки – можуть зіграти злий жарт.

Перегляд френдстрічки


Перегляд френдстрічки / Фото LovePanky

Найчастіше трапляється так, що чим сильніше вимагаєте від коханого звіт, тим менше у нього бажання давати відповіді.

► Претензії з приводу роботи

Невдоволення з приводу його затримок в офісі й постійної зайнятості в вихідні дні – можуть говорити про те, що ви турбуєтеся про здоров’я коханого чоловіка і потребуєте його уваги. Однак він бачить ситуацію трохи інакше: ви наполегливо заважаєте йому будувати кар’єру, коли справи тільки пішли в гору.

Домашні скандали не дають йому зосередитися і ще сильніше стомлюють. Кому захочеться наприкінці напруженого дня повертатися додому, де чекає черговий розбір польотів? Намагайтеся підтримувати його починання і сприяти успіхам, адже лише з вашою допомогою він зможе впоратися з будь-яким завданням.

Автор: Марія Лелека
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *