Батьки благають допомогти врятувати життя дитини

Ніжинському хлопчику всього 14 років, а вже скільки всього пережив. Нагадуємо Микита бореться зі страшною хворобою і йому конче необхідна наша допомога.
Мама Нікіти, Юлія, поділилася новинами про стан свого сина у себе на сторінці: “Перш за все, хочу подякувати всім. Ви наша сила і підтримка. Дякую за вітання з Спасителем, за добрі слова, дякую за молитву за Микиту…

Зараз Нікітос перебуває в лікарні, під суворим контролем лікарів. Рідина навколо серця потроху відходить, але вона є… Вся схема знеболюючого була збільшена, оскільки пухлина прогресує у великому темпі, біль просто нестерпний, морфій введений вночі.

19.08 зробили ще одне неплановане пет КТ, щоб постійно контролювати ситуацію. Опис очікувати тиждень, але за картинкою і так видно, на якій швидкості прогресує лімфома. Дуже страшно постійно бути у стані надриву і боятися за життя Микити!.

20.08. було планове встановлення катетера, через який будуть качати Т клітини, а це знову анестезія. Ще одна анестезія, ще один біль… Анестезію Микита переніс нормальною. Слава Богу. Нестерпно боляче і страшно бачити Микиту в такому стані, бачити його біль і бачити його муки в боротьбі за життя… Нестерпно боляче, що життя має ціну….

Також сьогодні ми зробили новий зліпок, знову КТ. Назначили радіотерапію, поки на два дні, а потім будуть дивитись пухлину. Нас також готують якомога скоріше до візиту до Монца для відкачування Т клітин.

Захоплююсь професіоналізмом доктора Сезаро та його команда, вони роблять все можливе і неможливе, щоб врятувати Микиту.

Знаю, що це дуже важко фінансово, але без вас не впораємося, збір майже ще на місці, а часу залишилось менше..
Благаю про допомогу, про молитву, про розповсюдження інформації, про максимальні  репости!

Не дамо історії закінчитись, кожні 1,5,10,20 грн – крок до перемоги…

Контакти для запитань Viber та WatsapТато Діма 0681297307Мама Юлія 0688069144🆘🆘❗❗🙏 Терміновий збір ❗❗❗🆘🆘Микита Постников 14 роківБ клітинна лімфома Recidiv CAR-T терапія⭕⭕ Карта ПриватБанку гривні на Постникова Юлія⏭️⏭️5168 7573 5796 5542⭕
Сума збору-50000 євро (госпіталізація клініки)Оренда квартири становить 10000 євро (житло 6 місяців Верона – Монца)
Зібрано ⏭️ 18197,8 євро((((Карта гривня — 467000 гр ::::: 14237,8 євро((((Татові деталі — 1110 євро((((Під рукою — 2190 євро((((Переклад в рублів — 54000 рублів ::: 660 євро

P.S. Рак – не вирок… Разом ми сила… Не дамо історії закінчитись… Ситуація критична, час грає проти нас, будь ласка, допоможіть врятувати життя і повернути Микиту в нормальне дитинство…..”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *